Lustras.LV: Kristāla lustras interesantā sortimentā
Lustras.LV: Kristāla lustras interesantā sortimentā
Lustras.LV: Kristāla lustras interesantā sortimentā
Lustras.LV: Kristāla lustras interesantā sortimentā
Latviski По-русски English
Lustras.LV: Kristāla lustras interesantā sortimentā
Lustras.LV: Kristāla lustras interesantā sortimentā
A. Čaka iela 146, Rīga, Latvija
Tālr.: +371 67186597
Mob. tālr.: +371 29426079
Lustras.LV: Kristāla lustras interesantā sortimentā
Jūsu grozs
Jūsu grozs ir tukšs!
Par Kristālu

Par Kristālu

Visbiežāk uzdotie jautājumi:

1. Kāda ir atšķirība starp stiklu un kristālu?

Lielākajā daļā pasaules ar vārdu „kristāls” saprot stiklu ar noteiktu svina saturu tajā. Saskaņā ar ES noteikumiem stikls ar svina saturu līdz 4% tiek apzīmēts kā „stikls”, ar svina saturu vairak par 10% kā „kristāls”, bet stikls, kas satur vairak par 30% svina, tiek uzskatīts par īpaši augstvērtīgu „kristālu”(Premium). Svins padara stiklu mīkstāku un vairāk piemērotu gravēšanai un apstrādei. Pateicoties svina saturam stiks kļūst smagāks un veicina to, ka kristāls atstaro gaismas starus visās varavīksnes krāsās.


2. Kā tīrīt Kristālu?

Ar laiku uz kristāla apgaismes ķermeņiem krājas putekļi, kas noved pie spīduma un spilgtuma zuduma. Atkarībā no netīrības pakāpes, nepieciešams izmantot sauso vai mitro kristāla tīrīšanu.

Sauso tīrīšanu vēlams veikt ar mīkstiem cimdiem, izmantojot antistatisku birsti vai arī izmantojot mīkstu lupatiņu putekļu tīrīšanai.
Mitro tīrīšanu veic tad, ja kristāls ir stipri noputējis. Pie mums pārdošānā ir speciāls šķidrums kristāla lustru tīrīšanai (Brillant Spray).  Pēc tīrīšanas ar šķidrumu lustru nedrikst ieslēgt vismāz 3. stundas! Nedrīkst izmantot abrazīvos un agresīvos tīrīšanas līdzekļus un nav vēlams ilgu laiku atstāt lustru mitrā stāvoklī – tas var izsaukt koroziju apgaismes ķermeņu metāliskajās daļās un savienojošos elementos. Ja kristāla piekariņus no apgaismes ķermeņa nevar noņemt, tad tos akurāti noslauka ar mitras lupatiņas palīdzību.

Metālisko elementu tīrīšanai drīkt izmantot tikai sausu un mīkstu lupatiņu.

Sekojiet tam, lai kristāla piekariņi nesasistos viens pret otru.

Apgaismes ķermeņa tīrīšanu un apkopi veic tikai izslēgtā stāvoklī.

Atceraties, ka kristāls ir trausluma sinonīms.

3. Vai apgaismes ķermeņa komplektā ietilpst elektriskās spuldzītes?

Visas lustras, sienas, grīdas un galda lampas piegādā bez elektriskajām spuldzītēm. Izņēmumu sastāda apgaismes ķermeņi, kuros paredzētas halogēnās vai LED lampiņas.

4. Vai apgaismes ķermeņu metāliskās daļas nepaliek tumšas?

Metāliskās daļas, ko izmanto apgaismes ķermeņu ražošanā, ir pasargātas no oksidēšanās pateicoties augstas kvalitātes lakai, kas tiek pārklāta un apstrādāta pie augstas temperatūras. Ja nenotiks šīs lakas kārtas bojāšanās (pie kā var novest telpu mitrums un tmldz.), oksidēšanās procesam nevajadzētu notikt, tātad, metāliskām daļām nevajadzētu palikt tumšākām.

5. Kāda tipa elektriskās spuldzītes tiek izmantotas kristāla apgaismes ķermeņos?

Elektriskās spuldzītes tips, ko izmanto kristāla lustrās, galda, sienas un grīdas lampās, vienmēr tiek norādīts instrukcijā, kas tiek pievienota katram apgaismes ķermenim. Vairumā gadījumu ieteicamā spuldzīšu jauda – 40 W. Šobrīd lielāko popularitāti iegūst halogēnās ekonomiskās spuldzes, ka arī LED spuldzes. 

6. Vai ir iespējams apgaismes ķermeni pieslēgt tā, lai iedegtos tikai puse no paredzētajām spuldzītēm?

Lustras ar 6 un vairāk elektriskām spuldzītēm izgatavotas tā, lai viņas varētu pieslēgt pie dubultā slēdža. Tādā gadījumā pēc vajadzības var ieslēgt tikai pusi no lustrā esošajām spuldzītēm.

7. Vai kristāla apgaismes ķermeni bez kvalificētas palīdzības var salikt mājās paši saviem spēkiem?

Apgaismes ķermeni var salikt pamatojoties uz instrukciju, kas pielikta katram apgaismes ķermenim. Tā pievienošana pie elektrosistēmas jāveic tikai personai, kas ir ieguvusi speciālu izglītību.Par kristālu.

Ka zināms, apgaismojums ir viens no interjera elementiem, kas viena mirklī var pārveidot jebkuru, pat pašu vienkāršāko telpu. Īpašu vietu interjerā var ieņemt apgaismes ķermeņi no kristāla, kas viegli var iederēties starp citiem interjera elementiem un ļauj dekorēt savu maju pēc Jūsu personīgās gaumes. Varbūt Jums liekas, ka kristāls ir izgājis no modes? Lielāka daļa mūsdienu dizaineru šobrīd kristālu uzskata par ļoti aktuālu. Un pavisam nav svarīgi vai kristāla lustra interjerā ieņem dominējošo lomu vai arī iet runa tikai par kristāla piekariņu Jūsu logā.
Pie mums var izvēlēties kristāla gaismas ķermeņus gan klasiskā, gan modernā izpildījumā, dažādu toņu un ar dažādiem krāsainiem akcentiem. Šīs sezonas aktuālākais virziens interjerā - melnbaltas krāsas salikums. Lakonisko krāsu cienītājiem arī ir no kā izvēlēties. Kā zināms, kristāla lustras – tas ir labas gaumes simbols...
No senseniem laikiem kristāls tika cienīts arī kā labas uztveres un intuīcijas akmens. Tiek uzskatīts, ka, gaisma, atstarojot un izejot cauri kalna kristālam, dod skaidru prātu, koncentrē domāšanu, vairo fantāziju, iedvesmo un veicina asāku uztveri.

Šis tas par Fen šuj.

Fen šuj praksē kristāla spēku izmanto diezgan bieži. Dabiskie kristāli īpaši efektīvi ir guļamistabās vai dzīvojamās istabas dienvidrietumu puses aktivizēšanai, kas labvelīgi ietekmē veiksmi mīlestībā, romantiskajās attiecībās un nes ģimenes laimi.
Īpaši efektīvi tie ir, ja tiek novietoti pie saulaina loga, lai tie uztvertu saules gaismu, radītu skaistas varavīksnes krāsas un nestu brīnišķīgu jaņ enerģiju.
Kristāli labvēlīgi ietekmē absolūti visus, jo piedod pozitīvu emocionālu fonu jebkurai telpai, šo gaismas ķermeņu krāsainība brīnišķīgi izgrezno jebkuru māju, radot patiešām patīkamu atmosfēru..

 

Par mums
Kā nopirkt lustrasAkcijas preces Piegāde
© 2007, SIA "B.E.L.K. Trading". Visas tiesības ir aizsargātas.
Izstrādāts studijā web-design.lv